Mes jums padėsime rasti geriausią sprendimą

Gyvybės draudimas

 

Jei rimtai galvojate apie savo ir savo šeimos finansinę ateitį ir suprantate, kad ja reiktų pradėti rūpintis jau šiandien, Jums verta pasidomėti gyvybės draudimu. Pažvelkite, ką gyvybės draudimo pagalba Jūs galite sukurti naudingo sau ar savo artimiesiems bet kuriame savo gyvenimo etape:

  • Suteikti saugumo jausmą Sau ir Savo šeimai;
  • Užtikrinti finansinę paramą netekus šeimos maitintojo;
  • Gyvybės draudimą verta įsigyti turint finansinių įsipareigojimų bankams;
  • Sukaupti solidų kapitalą, kasdien skiriant tik po kelis litus.

 

Gyvybės kaupiamasis draudimas

Paprastai kaupiamuoju gyvybės draudimu draudžiasi rūpestingi ir atsakingi žmonės, šeimos maitintojai, kurie nori būti tikri, kad jų artimieji neliks be pragyvenimo šaltinio, jei maitintoją pakirstų sunki liga, ar dar blogiau. Drausdamiesi kaupiamuoju gyvybės draudimu Jūs galite pasirinkti, kokią sumą norite sukaupti ir kokia suma apdraudžiate savo gyvybę. Jei per visą draudimo sutarties laikotarpį neatsitiks nieko blogo, bus išmokėta visa sukaupta suma.

Investicinis draudimas

Rinkdamiesi šį gyvybės draudimą, Jūs rūpinatės savo artimaisiais ir taupote investuodami savo ateičiai. Kartu su šiuo draudimu galite pasirinkti ir papildomus draudimus (Nuo kritinių ligų, mirties dėl nelaimingo atsitikimo, neįgalumo dėl nelaimingo atsitikimo ir traumų).

Turėdami gyvybės draudimą Jūs kasmet galėsite pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir sumažinti išlaidas draudimui.